•  
Tanrının konumu ile kendi konumumuz arasındaki farkı ortadan kaldırmaya çalışmak, her bilim adamının başına gelebilecek bir tehlikedir. – Fringe
DUYURULAR
Background
Kung Fu Devam Ediyor
Çeyrek yaşam krizi, genç bir Çinli-Amerikalı kadının, Nicky Chen'in üniversiteyi bırakmasına ve Çin'deki izole bir manastıra hayatını değiştirecek bir yolculuğa çıkmasına neden olur. Ancak memleketinin suç ve yolsuzlukla dolup taştığını bulmak için geri döndüğünde Nicky, topluluğunu korumak ve suçluları adalete teslim etmek için dövüş sanatları becerilerini ve Shaolin değerlerini kullanıyor - hepsi de Shaolin akıl hocasını öldüren ve şimdi onu hedef alan suikastçıyı ararken . Rdizi.com iyi seyirler diler..
 1. Kung Fu üzerinde ilk olarak ayarlanır yaklaşan Amerikalı dövüş sanatları aksiyon macera televizyon dizisidir CW 7 Nisan 2021 Bu sürüm üzerinde orijinal versiyonunun bir modern zaman uyarlaması olan Kung Fu ve sonra üçüncü televizyon dizisi Kung Fu : Efsane Devam Ediyor ve yukarıda bahsedilen programlarda olduğu gibiyapımcı yapımcıları Christina M. Kim (güncellenmiş versiyonun yaratıcısı), Ed Spielman (orijinal dizinin yaratıcısı) ve Robert Berensile Warner Bros. Television tarafından yapılıyor., Greg Berlanti , Hanelle Culpepper , Martin Gero ve Sarah Schechter.
 2. 1
  Kung Fu 1. Sezon 1. Bölüm
 3. 2
  Kung Fu 1. Sezon 2. Bölüm
  Kung Fu 1. Sezon 2. Bölüm Silence - 14.04.2021
 4.   TÜMÜNÜ SEÇ
    TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı