Dizi Arşivi | Rdizi.com yeni film izle film seyret film izle

Dizi Arşivi

(IMDb: )
The Hardy Boys 720p izle. Hardy oğlanları, Frank, Joe ve babaları Fenton Bridgeport'a vardıklarında, hayatlarını değiştiren son trajedinin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için yola koyulurlar ve böylelikle çok daha kötü bir şeyi ortaya çıkarırlar.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Alexander Elliot Joe Hardy Rohan Campbell Frank Hardy Jennifer Hsiung Callie Shaw Alexander Elliot Joe Hardy Adam Swain Chet Morton Riley O'Donnell Biff Hooper Bea Santos Aunt Trudy Rohan Campbell Frank Hardy Atticus Mitchell J.B. Cox Keana Bastidas Callie Shaw Linda Thorson Gloria Estabrook James Tupper Fenton Hardy
Tür : Dram, Gizem
(IMDb: 8.2)
New York Times'in en çok satan romanından uyarlama dizi oglu cinayetle suçlanan bir babanın hikayesine odaklanıyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Chris Evans, Michelle Dockery, Jaeden Martell, Cherry Jones, Pablo Schreiber
Tür : Dram, Gizem, Suç
(IMDb: 7.0)
Bu gençlik gerilim dizisinde, iki yakın arkadaş olan Holly ile Georgia üniversitedeki ilk haftalarında elit bir alfa kızlar grubuna çekiliyorlar. Grubun danışmanı Jude McDermid. İki kızımız öyle uç işlerin içine girecekler ki arkadaşlıkları sınanacak. İki ana karakterimizi Synnove Karlsen (Holly) ile Aisling Franciosi (Georgia) canlandırıyor. Kendilerine Louise Brealey (Jude McDermid) ve Emun Elliott (Jude’un kardeşi Alistair McDermid) eşlik ediyor.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Emma Appleton, Synnøve Karlsen, Ella-Rae Smith, Aisling Franciosi, Louise Brealey
Tür : Dram, Gizem, Suç
(IMDb: 7.8)
Polis dedektifi Nick Burkhardt (David Giuntoli)'ın son 'Grimms'lerden olduğunu keşfetmesiyle çeşili maceralarına tanık olacağız. Dedektif Nick Burkhardt, Portland- Oregon'daki cinayet çalışmalarında korkunç gerçeklerle yüzleşmeye hazırdır. Ta ki tam olarak açıklayamayacağı bazı şeyler görmeye başlayana dek... Nick Burkhardt cinayet masası dedektifi olarak çalıştığından beri, kendini gerçeğe bayağı bir alıştırdığını düşünüyordu. Taa ki, açıklaması zor hatta neredeyse imkânsız şeyleri görmeye başladığından beri. Hasta teyzesi Marie geldiğinde aslında bunların, ‘Grimm’ diye adlandırılan, bir grup seçkin avcı topluluğunun torunları olduğunu ve dünyadaki insan soyunu korumak için doğaüstü yaratıklarla savaştıklarını söylediğinde Nick’in hayatı sonsuza kadar değişecektir.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : David Giuntoli, Silas Weir Mitchell, Russell Hornsby, Sasha Roiz, Reggie Lee
Tür : Dram, Fantastik, Gizem
(IMDb: 6.7)
Bir zombi virüsünün insanları kırıp geçirmesinden 3 yıl sonra bir grup insan bilinen bu virüse bağışıklığa sahip tek insanı New York’tan Kalifornia’ya götürmek zorundadırlar. Zira kalan tek laboratuvar onun kanını büyük bir hevesle beklemektedirler. İnsanoğlunun geleceği büyük bir belirsizlik içindeyken, post-apokaliptik bir Amerika’da 3000 kilometre uzunluğunda bir ölüm kalım mücadelesi başlayacaktır.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Keith Allan, Kellita Smith, Anastasia Baranova, Nat Zang, Russell Hodgkinson
Tür : Aksiyon, Dram, Gizem, Macera
"Penny Dreadful: City of Angels", dönemin doğaüstü ve yakıcı gerçekliğini ekranlara taşıyor.Sosyal ve politik gerilimlerle dolu 1938 Los Angeles'ı korkunç bir cinayetle sarsılırken dedektif Vega ve ortağı Michener kendilerini şehrin zengin tarihini yansıtan destansı bir hikayenin içinde bulurlar.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Daniel Zovatto, Jessica Garza, Johnathan Nieves, Natalie Dormer, Nathan Lane
Tür : Dram, Gizem, Suç
(IMDb: 8.1)
Eşinin ölümüne neden olan vurkaç olayına karışan sürücüyü arayan öfkeli bir dul, pek de göründüğü gibi olmayan eksantrik bir iyimserle arkadaş olur.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Christina Applegate, Linda Cardellini, James Marsden
Tür : Dram, Gizem, Suç
(IMDb: 8.6)
Yapım Yılı : 2012
Oyuncular : Martin Compston, Vicky McClure, Adrian Dunbar, Gregory Piper, Polly Walker
Tür : Dram, Gizem, Suç
(IMDb: 6.8)
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Emma Greenwell, Joely Richardson, Olivia Munn, Adrian Lester, Jon Fletcher
Tür : Bilim Kurgu, Fantazi, Gizem
(IMDb: 7.7)
Len Wein ve Bernie Wrightson ikilisinin yarattığı çizgi romandan uyarlanan dizi, kimyasal maddeye maruz kaldıktan sonra bir çeşit yaratığa dönüşen Dr. Alec Holland’ı takip ediyor. Swamp Thing çizgi romanı 1971’deki ilk basımının ardından 1982’de Wes Craven tarafından beyazperdeye uyarlandı. Yapıt, yedi yıl sonra yeni bir devam filmiyle tekrar izleyici karşısına çıkarken 90’ların başında ekrana taşındı ve üç sezon boyunca izleyiciyle buluştu. Hem ekran uyarlamasında hem de filmde başkaraktere Dick Durock hayat verdi.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Crystal Reed, Jennifer Beals, Will Patton, Virginia Madsen, Andy Bean
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
Filtrele 3930 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori